Arcane Legends ikon

Arcane Legends APK

v1.9.0

MMO tabanlı geliştirilen Arcane Legends fantastik zindanlarda savaşacağınız başarılı bir RPG oyunu.

 

Yer altı dünyasında uzun soluklu bir savaşın gerçekleştiği oyunda kendi karakterinizle birlikte yerinizi alacak ve kötülük timsali Arlor Krallığı'nı yok etmeye çalışacaksınız. RPG ve MMORPG tabanlı gelişim sistemi sayesinde karakterinizin güçlerini yükselterek özel kombinasyonlarla rakiplerinize korku salabilir ve tam bir yenilmez olabilirsiniz.

 

Arcane Legends'de gerçekleşen savaşlar tamamen gerçek zamanlı ve gerçek oyuncular arasında oluyor. Başlangıçta her oyuncu düşmanınız değil, ancak bölümleri ilerledikçe Arlor Krallığı'nın safına geçen oyuncularla da mücadele etmeniz gerekiyor. Özellikle oyunun ilerleyen bölümlerinde zorlu savaşlarda size yardımcı olacak bir şeyler bulmanız şart. Bu özel bir güç veya üstün yetenekli bir hayvan olabilir. Hayvanlar yer altı zindanlarında yaşadığı için karşılaştığınız zaman onları toplamanız ve size yardımcı olması için yetiştirmeniz gerekiyor.

 

Oyunda kullanılan üç boyutlu grafik yapısı MMO savaş arenalarını çok başarılı bir şekilde yansıtıyor. Her karakterin özel gücüne göre geliştirilen animasyonlar, kılıç ve güç efektleri savaş sahnelerinde oyunun heyecanını arttıracak düzeyde. Ücretsiz geliştirilen Arcane Legends APK dosyasını indirerek savaştaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Arcane Legends ekran görüntüleri Arcane Legends ekran görüntüleri Arcane Legends ekran görüntüleri Arcane Legends ekran görüntüleri Arcane Legends ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Crafting Station bölümünde arayüz geliştirmeleri yapılmış,

Bileşen işleme servisinde geliştirmeler yapılmış,

Oyun içi mağazaya menüden ulaşım eklenmiş.

Yorumlar

Arcane Legends için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce Arcane Legends için
Abi misstung diye oyun var onu neden koymadınız
Ziyaretçi8 yıl önce Arcane Legends için
Turkce bulun ya
haybinmt9 yıl önce Arcane Legends için
Guzelmi
bounce07039 yıl önce Arcane Legends için
Kardesim spor oyunlari yayinla fifa 13 pes 13 filan olimpiyat oyunlari araba yarisi filan