MARVEL Şampiyonlar Turnuvası ikon

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası APK

v28.2.0

Özel yetenekli MARVEL karakterleri, MARVEL Şampiyonlar Turnuvası oyunuyla kötülere karşı dövüş şampiyonasına çıkıyor.


Oyunun hikayesi Kang ve Thanos gibi kötü karakterlerin dünyayı yok etmek istemesiyle başlıyor. Sizin yöneteceğiniz MARVEL karakterleri ise buna dur demek için aksiyon dolu bir maceraya başlıyor. Kendi karakterinizi seçtikten sonra özel dövüş turnuvalarına katılıyor ve zorlu görevlerde kötüleri durdurmaya çalışıyorsunuz.


Oyunda Örümcek Adam, Demir Adam, Wolverine, Kaptan Amerika ve Hulk gibi temel karakterlerin hepsi oyunda yer alıyor. Başlangıçta bir karakteri seçme hakkınız var ama, başarıyla bölümleri geçtiğiniz zaman diğer karakterleri de toplayıp kendi takımınızı kurabiliyorsunuz. İttifak sistemi sayesinde de diğer oyuncularla veya arkadaşlarınızla takımlarınızın gücünü birleştirme şansınız var. Özellikle zorlandığınız görevlerde diğer oyuncularla yapacağınız ittifakla her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.


MARVEL Şampiyonlar Turnuvası'nda kullanılan grafik kalitesi oldukça başarılı. Marvel filmlerinde gördüğümüz Barbarlık Toprakları, Wakanda ve Oscorp gibi yerleşim yerleri oyunun farklı bölümlerinde karşımıza geliyor ve hepsinde mücadele ediyorsunuz. Ücretsiz MARVEL Şampiyonlar Turnuvası APK dosyasını indirerek süper kahramanların mücadelesine ortak olun. İyi oyunlar.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. MARVEL Şampiyonlar Turnuvası APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
MARVEL Şampiyonlar Turnuvası ekran görüntüleri MARVEL Şampiyonlar Turnuvası ekran görüntüleri MARVEL Şampiyonlar Turnuvası ekran görüntüleri MARVEL Şampiyonlar Turnuvası ekran görüntüleri MARVEL Şampiyonlar Turnuvası ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası APK güncel sürümüyle Kozmik Hayalet Sürücü isimli yeni bir etkinlik eklenmiş. Materyal ve karakter ödüllü turnuvaya katılarak oyun deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

Yorumlar

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v27.1.0 için
abi güncelleme geldi hilesiz paylaş'ır mısın
Ziyaretçi2 yıl önce MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.3.0 için
abi güncellermisin yeni sürüm geldi hilesiz paylaş
Ziyaretçi2 yıl önce MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.2.0 için
Abi günceller misin yeni güncelleme var da
Ziyaretçi2 yıl önce MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v20.1.1 için
çok güzel oyun...
Ziyaretçi3 yıl önce MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v17.1.0 için
Usta güncelleme geldi güncelle