Occupation 2 ikon

Occupation 2 APK

v1.44

Zombi savaşı Occupation 2 ile devam ediyor.

 

Simülasyon tarzıyla dikkat çeken oyunda şehrinizi ve masum insanları zombilerden kurtarmak gibi zorlu bir görev üsteniyorsunuz. Occupation serisinin ilk oyunununda karşımıza çıkan açık şehir haritası, Occupation 2'de daha da geliştirilerek oyuna eklenmiş. Bununla birlikte oyuna eklenen yeni silahlar, yardımcı NFC karakterleri ve özel görevler sayesinde zombilerle mücadele çok daha etkili hale gelmiş.

 

Occupation serisinin kendine özgü şehir modellemesi, gece-gündüz ve mevsim döngüsü gibi özellikleri ikinci seride de bulunuyor. Ayrıca sanal gerçeklik kulaklık desteği, klavye ve gamepad desteği ile oyun Android ekosisteminde çok az görülen özelliklere sahip. Sonsuz görev modu özelliğini düşünürseniz ek bir donanım ile oyunu oynamak çok daha mantıklı görünüyor.

 

Aksiyon dolu zombi oyunu tamamen ücretsiz. Occupation 2 APK dosyasını indirin ve hemen oynamaya başlayın.

 

Occupation 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Occupation 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Occupation 2 ekran görüntüleri Occupation 2 ekran görüntüleri Occupation 2 ekran görüntüleri Occupation 2 ekran görüntüleri Occupation 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder