Real Commando Secret Mission ikon

Real Commando Secret Mission APK

v7.5

Real Commando Secret Mission oyunu ile aksiyon dolu askeri görevlere hazırlanın.


Askeri komando karakterini kontrol edeceğiniz oyunda size verilen görevleri yerine getirerek ilerliyor, tüm düşman hattını çökertmeye çalışıyorsunuz. FPS yapısında oynanışa sahip olan oyunda onlarca görev sizleri bekliyor. Cesur ve yetenekli askerinizle birlikte tüm görevleri tamamlayın, ülkenizin çıkarını koruyun.


Real Commando Secret Mission'daki görevler genel olarak atıcılık görevlerinden oluşuyor. Bazı görevlerde keskin nişancı tüfeğinizle hedefleri yok ederken, bazı görevlerde sızma harekatı gerçekleştiriyor ve belirlenen noktaları imha etmeye çalışıyorsunuz. Her göreve uygun birçok silah modeli var. Oyundan kazanacağınız ödül puanlarıyla bu silahları kuşanarak savaş alanında daha etkili olabilirsiniz. Özellikle silah dürbünleri uzaktan atış görevlerinde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri başarılı bir şekilde optimize edilmiş, takılma ve donma olmadan oynanabiliyor. Android aksiyon ve atıcılık oyunlarını seviyorsanız, Real Commando Secret Mission oyunu sizin için gayet ideal bir yapım. Real Commando Secret Mission APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Real Commando Secret Mission ekran görüntüleri Real Commando Secret Mission ekran görüntüleri Real Commando Secret Mission ekran görüntüleri Real Commando Secret Mission ekran görüntüleri Real Commando Secret Mission ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Real Commando Secret Mission APK güncellemesiyle oyunda yapılan yenilikler şunlar:

5'e 5 yeni savaş modu,

Silah iyileştirmeleri,

Grafik geliştirmeleri,

Hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder