War of Tanks: PvP Blitz ikon

War of Tanks: PvP Blitz APK

v1.2.14

War of Tanks: PvP Blitz oyunu ile aksiyon dolu tank savaşlarına katılın.


Tank savaşı ve taktiksel nişancı oyunu meraklılarının seveceği War of Tanks: PvP Blitz, gerçekçi tank modelleri ve savaş haritaları ile sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Klasik Challenger tanklarından K9 Thunder'a kadar hemen hemen bilindik tank modellerinin hepsi oyunda yer alıyor. Oyunun başında seçeceğiniz tank modeli ile savaşmaya hazır hale geliyorsunuz, ancak savaş sırasında tank kadar taktik seçiminin de önemi büyük. Tankların gücünden önce, bu gücü nasıl kullanacağınızı belirlemeniz savaş alanında sizi bir adım öne geçiriyor.


War of Tanks: PvP Blitz tank savaşlarını gerçekçi bir atmosfere taşımayı başarmış. İster tek başınıza isterseniz de takım halinde katılacağınız savaşlarda rakiplerinizin tanklarını yok etmeniz gerekiyor. Tabii aynı zamanda kendi tankınızı da korumalısınız. Savaşlarda göstereceğiniz başarı oyunun ELO derecelendirme sistemindeki puanlarınızı etkiliyor. ELO sıralamanız yükseldikçe daha zorlu rakiplerle karşılaşıyorsunuz, bu nedenle kullandığınız tank modelini sürekli geliştirmeniz ve para puanınız yeterse daha güçlü modelini satın almanız şart.


Harika grafikleri ve mükemmel ve oyun yapısıyla öne çıkan War of Tanks tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. War of Tanks: PvP Blitz APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

War of Tanks: PvP Blitz nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. War of Tanks: PvP Blitz APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
War of Tanks: PvP Blitz ekran görüntüleri War of Tanks: PvP Blitz ekran görüntüleri War of Tanks: PvP Blitz ekran görüntüleri War of Tanks: PvP Blitz ekran görüntüleri War of Tanks: PvP Blitz ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder