Sparkle FlashLight ikon

Sparkle FlashLight APK

v1.25

Sparkle FlashLight telefonunuzun kamera flaşını el feneri olarak kullanmanızı sağlayan faydalı bir yardımcı araç uygulaması.

 

Mobil cihazlarda el feneri için genellikle flaş kamerası kullanılıyor ancak, Sparkle FlashLight aynı zamanda cihazın ekranını da fenere gibi kullanmanızı sağlıyor. Bunun için uyguladığı yöntem ekranı beyaz bir görüntüyle en parlak ışığa ayarlamak. Bu sayede ekran çevresini aydınlatacak parlaklığa geliyor. Tabii ki flaş kadar bir aydınlatma söz konusu değil.

 

Sparkle FlashLight'ta üç farklı fener seçeneği var: Sürekli yanan fener, yanıp sönen fener ve acil durumlar için hızlı şekilde yanıp sönen acil durum feneri. Uygulama arayüzünde elektrik düğmesine benzer bir buton sizi karşılıyor, bu butona dokunarak fener tarzları arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Ayrıca fener düğmesini widget ile Android telefonunuzun ana ekranına da ekleyebiliyorsunuz.

 

Sparkle FlashLight özellikle reklamsız olması nedeniyle kullanıcıların popüler el feneri uygulaması konumunda. Sparkle FlashLight APK dosyasını indirerek telefonunuzun fener yeteneğini daha stabil olarak kullanabilirsiniz.

 

 

Sparkle FlashLight ekran görüntüleri Sparkle FlashLight ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder