Kick The Buddy Remastered ikon

Kick The Buddy Remastered APK

v1.1.0

Arcade tabanlı Kick The Buddy Remastered oyunu ile tüm sinir stresinizi basit bir kukladan çıkarın.


Oyunun ilk versiyonuyla milyonlarca oyuncuya ulaşan Kick The Buddy serisi yenilenmiş haliyle oyun severlerin karşısına çıkıyor. Oyunu daha önce oynayanlar için yabancı gelmez, ama biz yine de tanıtalım: Kick The Buddy Remastered oyununda kukla bir karakteri sinir atmak için kullanıyorsunuz. Kuklaya bazen yumruk atacaksınız, bazen silahla vuracak, bazen de kılıç gibi aletleri kullanacaksınız. Burada önemli olan kuklanın sizin yaptıklarınıza ne kadar çok dayanabileceği. Bu yüzden elinizden gelen tüm gücü kukla üzerinde uygulamaya çalışmanız gerekiyor.


Playgendary stüdyosu tarafından geliştirilen oyun içerik ve oynanış olarak gayet eğlenceli. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için Android oyun arıyorsanız, Kick The Buddy Remastered sizin için kesinlikle iyi bir seçim olacaktır. Kick The Buddy Remastered APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kick The Buddy Remastered nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Kick The Buddy Remastered APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Kick The Buddy Remastered ekran görüntüleri Kick The Buddy Remastered ekran görüntüleri Kick The Buddy Remastered ekran görüntüleri Kick The Buddy Remastered ekran görüntüleri Kick The Buddy Remastered ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder