Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up ikon

Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up APK

v1.4.2

Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up Açıklama

Strike Force - Arcade shooter oyunuyla uzaylı istilasına karşı sürükleyici bir savaşa katılın.


Uzaylıların dünyayı istila etmesini engelleyecek komutanlara ihtiyaç var. Bu komutanlardan birisi de sizsiniz. Arcade tarzı oyun yapısıyla geliştirilen Strike Force - Arcade shooter'de uzaylılara karşı büyük bir savaş veriyor ve dünyayı kurtarmaya çalışıyorsunuz.


Strike Force'da bir savaş uçağı komutanı olarak yer alıyorsunuz. Sahip olduğunuz uçakla birlikte katılacağınız mücadele, sizi büyük bir kahraman yapabilir. Ekipmanlarınızı, uçağınızı ve emrinizdeki birliklerinizi geliştirerek uzaylıların gücünü kırabilirsiniz. Onlarca yükseltme seçeneği CANNON ile ileri teknoloji savaşın keyfini çıkarın.


Android arcade oyunları arasındaki Strike Force - Arcade shooter, ONESOFT ekibi tarafından ücretsiz olarak sunuluyor. Arcade tarzı grafikleri sayesinde tam bir ateri oyunu keyfi veren oyun oldukça başarılı. Strike Force - Arcade shooter APK dosyasını indirerek uzaylılara karşı savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up ekran görüntüleri Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up ekran görüntüleri Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up ekran görüntüleri Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up ekran görüntüleri Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.2

GeliştiriciONESOFT

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi16.11.2019 - 12:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme37

Dosya boyutu 80.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9985

GÜVENLİKİndireceğiniz Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rocket.sky.shooter

APK imzası: 1977744cf6b646f4681b0aca3f0ed78ca52355a4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder