Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up ikon

Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up APK

v1.4.2

Strike Force - Arcade shooter oyunuyla uzaylı istilasına karşı sürükleyici bir savaşa katılın.


Uzaylıların dünyayı istila etmesini engelleyecek komutanlara ihtiyaç var. Bu komutanlardan birisi de sizsiniz. Arcade tarzı oyun yapısıyla geliştirilen Strike Force - Arcade shooter'de uzaylılara karşı büyük bir savaş veriyor ve dünyayı kurtarmaya çalışıyorsunuz.


Strike Force'da bir savaş uçağı komutanı olarak yer alıyorsunuz. Sahip olduğunuz uçakla birlikte katılacağınız mücadele, sizi büyük bir kahraman yapabilir. Ekipmanlarınızı, uçağınızı ve emrinizdeki birliklerinizi geliştirerek uzaylıların gücünü kırabilirsiniz. Onlarca yükseltme seçeneği CANNON ile ileri teknoloji savaşın keyfini çıkarın.


Android arcade oyunları arasındaki Strike Force - Arcade shooter, ONESOFT ekibi tarafından ücretsiz olarak sunuluyor. Arcade tarzı grafikleri sayesinde tam bir ateri oyunu keyfi veren oyun oldukça başarılı. Strike Force - Arcade shooter APK dosyasını indirerek uzaylılara karşı savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up ekran görüntüleri Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up ekran görüntüleri Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up ekran görüntüleri Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up ekran görüntüleri Strike Force - Arcade shooter - Shoot 'em up ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder