Plants vs. Zombies 2

Plants vs. Zombies 2

v5.8.1

Elektronic Arts tarafından geliştirilen popüler oyunu Plants vs. Zombies 2'de geliştireceğiniz stratejilerle bitkilerin zombilere karşı amansız mücadelesine destek olun.

 

Oynaması oldukça eğlenceli ve basit olan oyunda yetiştireceğiniz bitkilerle birlikte hem bahçenizi hem de dünyanın farklı yerlerini zombilerin saldırılarına karşı savunmanız ve korumanız gerekiyor. Bu savunmayı yaparken en büyük yardımcınız bitkilerin kendi özelliği olacak: Ayçiçeği, bezelye ve lahana fırlatan bitkiler olduğu gibi, macera bölümlerinden sonra kazanacağınız Pop Corn (patlamış mısır) ile zombilere karşı yüksek bir savunma gücü kurabilirsiniz.

 

Bölümleri başarıyla geçtiğiniz taktirde ödül olarak tohum kazanıyorsunuz. Bu tohumları güçlü ve üstün özelliklere sahip zombilere karşı yeni bir savunma ordusu kurmak için özel bir şekilde yetiştirmeye dikkat etmelisiniz. Bu özel bitkiler dünyanın 11 noktasında sizinle birlikte her an savaşmaya hazır bir şekilde bekliyor; önemli olan onları ne zaman kullanacağınıza karar vermeniz.

Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri
Sevdik

Başarılı grafikler,

Eğlenceli oyun akışı,

Farklı ve özel yetiştirilebilir ödüller,

Birçok farklı oynanış alanı.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.8.1

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciElectronic Arts

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2701

Eklenme tarihi10 ay önce

Dosya boyutu 704 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7509

Plants vs. Zombies 2 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder