Plants vs. Zombies 2 ikon

Plants vs. Zombies 2 APK

v5.8.1

Elektronic Arts tarafından geliştirilen popüler oyunu Plants vs. Zombies 2'de geliştireceğiniz stratejilerle bitkilerin zombilere karşı amansız mücadelesine destek olun.

 

Oynaması oldukça eğlenceli ve basit olan oyunda yetiştireceğiniz bitkilerle birlikte hem bahçenizi hem de dünyanın farklı yerlerini zombilerin saldırılarına karşı savunmanız ve korumanız gerekiyor. Bu savunmayı yaparken en büyük yardımcınız bitkilerin kendi özelliği olacak: Ayçiçeği, bezelye ve lahana fırlatan bitkiler olduğu gibi, macera bölümlerinden sonra kazanacağınız Pop Corn (patlamış mısır) ile zombilere karşı yüksek bir savunma gücü kurabilirsiniz.

 

Bölümleri başarıyla geçtiğiniz taktirde ödül olarak tohum kazanıyorsunuz. Bu tohumları güçlü ve üstün özelliklere sahip zombilere karşı yeni bir savunma ordusu kurmak için özel bir şekilde yetiştirmeye dikkat etmelisiniz. Bu özel bitkiler dünyanın 11 noktasında sizinle birlikte her an savaşmaya hazır bir şekilde bekliyor; önemli olan onları ne zaman kullanacağınıza karar vermeniz.

Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı grafikler,

Eğlenceli oyun akışı,

Farklı ve özel yetiştirilebilir ödüller,

Birçok farklı oynanış alanı.

Yorumlar

Plants vs. Zombies 2 için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Plants vs. Zombies 2 v5.8.1 için
Hiç güzel değil yüklen motor
Ziyaretçi3 yıl önce Plants vs. Zombies 2 v5.8.1 için
Harika
Ziyaretçi1 yıl önce Plants vs. Zombies 2 v5.8.1 için
Merhaba ben Ahmet
Ziyaretçi3 yıl önce Plants vs. Zombies 2 v5.8.1 için
İyi