Plants vs. Zombies 2 ikon

Plants vs. Zombies 2

v5.8.1

Elektronic Arts tarafından geliştirilen popüler oyunu Plants vs. Zombies 2'de geliştireceğiniz stratejilerle bitkilerin zombilere karşı amansız mücadelesine destek olun.

 

Oynaması oldukça eğlenceli ve basit olan oyunda yetiştireceğiniz bitkilerle birlikte hem bahçenizi hem de dünyanın farklı yerlerini zombilerin saldırılarına karşı savunmanız ve korumanız gerekiyor. Bu savunmayı yaparken en büyük yardımcınız bitkilerin kendi özelliği olacak: Ayçiçeği, bezelye ve lahana fırlatan bitkiler olduğu gibi, macera bölümlerinden sonra kazanacağınız Pop Corn (patlamış mısır) ile zombilere karşı yüksek bir savunma gücü kurabilirsiniz.

 

Bölümleri başarıyla geçtiğiniz taktirde ödül olarak tohum kazanıyorsunuz. Bu tohumları güçlü ve üstün özelliklere sahip zombilere karşı yeni bir savunma ordusu kurmak için özel bir şekilde yetiştirmeye dikkat etmelisiniz. Bu özel bitkiler dünyanın 11 noktasında sizinle birlikte her an savaşmaya hazır bir şekilde bekliyor; önemli olan onları ne zaman kullanacağınıza karar vermeniz.

Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri Plants vs. Zombies 2 ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı grafikler,

Eğlenceli oyun akışı,

Farklı ve özel yetiştirilebilir ödüller,

Birçok farklı oynanış alanı.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.8.1

GeliştiriciElectronic Arts

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi13.03.2017 - 11:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme4895

Dosya boyutu 704 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7509

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Plants vs. Zombies 2 v5.8.1 için
Harika
Ziyaretçi2 yıl önce Plants vs. Zombies 2 v5.8.1 için
İyi