GT Racing 2 – The Real Car Exp ikon

GT Racing 2 – The Real Car Exp APK

v1.5.8e

GT Racing 2 oyunu ile asfaltı eritmeye hazırlanın. Gerçekçi grafikleri ile sürükleyici yarışların olduğu oyunda dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışın.


Gerçekçi oyun motoru ve grafiklerle öne çıkan GT Racing 2, 70'ten fazla araba modeli ve 13 yarış pisti ile oyunculara oldukça yüksek bir sürüş zevki sunuyor. Mercedes-Benz, Ferrari, Dodge, Audi ve Ford dahil geniş araba koleksiyonundan yarış arabanızı seçin ve çok farklı yarış modlarında yarışmaya başlayın.


GT Racing 2, Gameloft'un uzun yıllardır geliştirdiği bir oyun. Android yarış oyunları arasında Electronic Arts'ın geliştirdiği Asphalt 9 ve GT Racing 2 şu an için en iyileri olarak öne çıkıyor. Bu oyunda yarışseverlerin daha gerçekçi koşullarla oynayacağını söyleyebiliriz. Gece-gündüz hava döngüsü ve mevsim şartlarına uygun hava koşulları ile GT Racing yarışseverlere çok daha keyifli bir deneyim sunuyor. Asphalt serisi ise her zamanki gibi daha çılgın yarışlarla öne çıkıyor.


Gameloft ekibinin geliştirdiği oyun ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. GT Racing 2 APK dosyasını indirin ve yarıştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

GT Racing 2 – The Real Car Exp ekran görüntüleri GT Racing 2 – The Real Car Exp ekran görüntüleri GT Racing 2 – The Real Car Exp ekran görüntüleri GT Racing 2 – The Real Car Exp ekran görüntüleri GT Racing 2 – The Real Car Exp ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun performansı geliştirilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

GT Racing 2 – The Real Car Exp için toplam 32 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce GT Racing 2 – The Real Car Exp v1.5.8e için
oooooooo
Ziyaretçi2 yıl önce GT Racing 2 – The Real Car Exp v1.5.8e için
Oyun nasıl indiriliyor onu bile bilmiyorum ben
Ziyaretçi2 yıl önce GT Racing 2 – The Real Car Exp v1.5.8e için
Çok güzel olmuş
Ziyaretçi5 yıl önce GT Racing 2 The Real Car Experience v1.0.2 için
Mükemmel bir oyun yapanın eline sağlık helal
Vostro-216 yıl önce GT Racing 2 The Real Car Experience v1.2.0 için
HİLELİ