2019'un en iyi Android uygulamaları

Google Play'de 2019 için seçilen en iyi uygulamaları sizin için listeledik. Kullanıcılar tarafından seçilen bu uygulamaları Cepde üzerinden indirebilirsiniz.
2019'un en iyi Android uygulamaları
5 yıl önce 7 kişi faydalı buldu 1177 kere okundu

Yılın sonlarına yaklaşırken Google devinin mağazası üzerinde bulunan uygulama ve oyunlar arasından kriterine uygun gözdeleri belirleyerek 2019’un en iyi Android uygulamaları yayınladı. Kullanıcıların oyları ile belirlenen bu uygulamalar 2019'un en iyileri arasında yer almayı başardı. Arkadaş bulma uygulamasından günlük yardımcı araçlarına kadar geniş bir uygulama yelpazesi bu sene öne çıkanlar arasında. Aşağıda Google'ın halk oylaması ile belirlediği bu uygulamaları sizin için listeledik.

Oyna Kazan - Canlı Bilgi Yarışması

Son zamanların trend kategorisi haline gelen para kazandıran bilgi yarışmalarına son zamanlarda eklenen Oyna Kazan, halk oylamasıyla Google istatistikleri içinde kullanıcıların en beğendiği uygulama oldu. Oyun üzerinde başlayan yarışmalarda son 1 kişi kalana kadar yarışma sürer. Sona gelindiğinde kimsenin bilemediğini bilen kişi 10 bin liraya varan büyük ödüller kazanır. Çeşitli jokerlere sahip olduğunuz oyun 1 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş durumda. Entelektüel bilginize güveniyorsanız hızlıca para kazanabileceğiniz bu oyun tam size göre.

Ablo: Tüm dünyadan yeni arkadaşlar edin

Google tarafından yılın en iyi uygulaması ilan edilen Ablo, yüz yüze sesli konuşmalar yapabileceğiniz bir tanışma uygulamasıdır. İçerisinde barındırdığı sesli sohbeti farklı dillere entegre özelliğiyle farklı uluslardan onlarca kişiyle rahatlıkla kendi dilinizle konuşmanızı sağlıyor. Tüm dünyayı gezerek birbirinden farklı kültürleri tanımak için oldukça yerinde bir uygulama tercihi olacaktır.

Boosted - Productivity & Time Tracker

Değişen ve dijitalleşen dünyamız içerisinde zaman kavramı gittikçe daha çok değerleniyor. Zamanı yönetmek başlı başına bir uzmanlık alanı haline gelmişken odağımızı en çok dağıtan dijital dünyasının odaklanmayı arttırmayı amaçlayan uygulaması Boosted, Google tarafından en iyi asistan uygulamaları listesinde yer buldu. Tek tıklamayla akıllı telefonunuzdaki aktivite istatistiklerini kronik sırayla görebildiğiniz gibi günlük programlarınız, takvim işaretlemeleriniz gibi tüm verileriniz güncel olarak yedeklenerek Google Drive üzerine kaydedilir.

Post-it®
Verimlilik
5

Post-it®, Android telefon ve tabletlerinizde kolayca not tutmanızı sağlayan faydalı bir not defteri uygulamasıdır.Kolay kullanımı ve hızlı yapısı ile

Bu liste sizce nasıldı? İyi Kötü, geliştirilebilir