Evolution 2: Ütopya için savaş ikon

Evolution 2: Ütopya için savaş APK

v0.332.54232

Evolution 2: Ütopya için savaş, aksiyon dolu savaşlara katılacağınız heyecan dolu bir bilim kurgu oyunudur.

 

Evolution, yani evrim teması üzerine geliştirilen oyun, Ütopya Gezegeni isimli bir bölgede geçiyor. Uzaydaki bir yaşam alanı olan Ütopya Gezegeni haydut ve canavarların istilasına uğramıştır. Bu hikayede size düşen görev gezegeni kurtarmak ve insanların kullanımına açmak. Ancak bunu başarmak hiç de kolay değil, üstün teknolojiye sahip silahlarınızı sürekli geliştirmeniz ve bilim araştırmaları yaparak yeni silahlar keşfetmeniz gerekiyor. Yüzbaşı Blake isimli tim komutanınızla birlikte uzun soluklu bir hikaye sizeleri bekliyor.

 

Bitmeyen bilmeyen savaşlarla dolu Evolution 2, özellikle bilim kurgu ortamını çok başarılı bir şekilde oyuna uygulamış. Bunun yanında Evolution 2'de TPS (üçüncü şahıs nişancı), RPG, aksiyon ve strateji tarzına sahip oyun modları ile de oldukça geniş bir içerik kullanıcılara sunuluyor. Oyunu oynamak için Evolution 2 APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Evolution 2: Ütopya için savaş nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Evolution 2: Ütopya için savaş APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Evolution 2: Ütopya için savaş ekran görüntüleri Evolution 2: Ütopya için savaş ekran görüntüleri Evolution 2: Ütopya için savaş ekran görüntüleri Evolution 2: Ütopya için savaş ekran görüntüleri Evolution 2: Ütopya için savaş ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder