Photo Lab fotoğraf düzenleme ikon

Photo Lab fotoğraf düzenleme APK

v3.12.16

Photo Lab PRO APK, Android için geliştirilen ve fotoğraf düzenleme konusunda çığır açan bir uygulama.


Android fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alan Photo Lab uygulaması, içerisindeki onlarca efekt ve fotomontaj özelliği sayesinde yüz milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Uygulamanın temel özelliği fotoğraf düzenleme. Ancak bu konuda fazla yetenekli. Çünkü uygulama sadece efekt değil, fotomontaj, filtreler, şablonlar, yüz montajlama ve sanatsal efektler gibi başarılı özelliklere sahip.


Photo Lab fotoğraf düzenleme uygulamasının kullanımı da oldukça basit. Yapay zeka desteğine sahip olduğu için tek dokunuşla fotoğrafınıza en uygun olan düzenleme otomatik olarak uygulanıyor. Tabii siz yine de isterseniz küçük ayarlamalar yapabilirsiniz. Ancak genel olarak uygulamanın tek dokunuşla yaptığı düzenleme mükemmel oluyor diyebiliriz.


Android Photo Lab uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama özelliklerinin bir kısmı ücretsiz, bir kısmı ücretli. Kilitli olan özellikleri kullanmak içinse PRO sürümüne geçmeniz gerekiyor. Photo Lab Pro APK dosyasını indirin ve fotoğraflarınızı mükemmel hale getirmeye başlayın.

Photo Lab fotoğraf düzenleme nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Photo Lab fotoğraf düzenleme APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Photo Lab fotoğraf düzenleme ekran görüntüleri Photo Lab fotoğraf düzenleme ekran görüntüleri Photo Lab fotoğraf düzenleme ekran görüntüleri Photo Lab fotoğraf düzenleme ekran görüntüleri Photo Lab fotoğraf düzenleme ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Photo Lab fotoğraf düzenleme APK son sürüm güncellemesinde uygulama performansı optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder