Photo Lab fotoğraf düzenleme ikon

Photo Lab fotoğraf düzenleme APK

v3.12.16

Photo Lab fotoğraf düzenleme Açıklama

Photo Lab PRO APK, Android için geliştirilen ve fotoğraf düzenleme konusunda çığır açan bir uygulama.


Android fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alan Photo Lab uygulaması, içerisindeki onlarca efekt ve fotomontaj özelliği sayesinde yüz milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Uygulamanın temel özelliği fotoğraf düzenleme. Ancak bu konuda fazla yetenekli. Çünkü uygulama sadece efekt değil, fotomontaj, filtreler, şablonlar, yüz montajlama ve sanatsal efektler gibi başarılı özelliklere sahip.


Photo Lab fotoğraf düzenleme uygulamasının kullanımı da oldukça basit. Yapay zeka desteğine sahip olduğu için tek dokunuşla fotoğrafınıza en uygun olan düzenleme otomatik olarak uygulanıyor. Tabii siz yine de isterseniz küçük ayarlamalar yapabilirsiniz. Ancak genel olarak uygulamanın tek dokunuşla yaptığı düzenleme mükemmel oluyor diyebiliriz.


Android Photo Lab uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama özelliklerinin bir kısmı ücretsiz, bir kısmı ücretli. Kilitli olan özellikleri kullanmak içinse PRO sürümüne geçmeniz gerekiyor. Photo Lab Pro APK dosyasını indirin ve fotoğraflarınızı mükemmel hale getirmeye başlayın.

Son güncellemede neler var?

Photo Lab fotoğraf düzenleme APK son sürüm güncellemesinde uygulama performansı optimize edilmiş.

Photo Lab fotoğraf düzenleme ekran görüntüleri Photo Lab fotoğraf düzenleme ekran görüntüleri Photo Lab fotoğraf düzenleme ekran görüntüleri Photo Lab fotoğraf düzenleme ekran görüntüleri Photo Lab fotoğraf düzenleme ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.12.16

GeliştiriciLinerock Investments LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi21.10.2020 - 13:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme376

Dosya boyutu 21.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10621

GÜVENLİKİndireceğiniz Photo Lab fotoğraf düzenleme APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: vsin.t16_funny_photo

APK imzası: 040c78f88d0265dfb12a10d29b80a3142b9a3925

Photo Lab fotoğraf düzenleme eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Photo Lab fotoğraf düzenleme versiyonları:
  • 1. Photo Lab fotoğraf düzenleme v3.9.0
  • 2. Photo Lab Picture Editor

Photo Lab fotoğraf düzenleme nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Photo Lab fotoğraf düzenleme APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder