Astracraft ikon

Astracraft APK

v0.100.107

Astracraft Açıklama

Astracraft APK ile aksiyon dolu sandbox savaşlarına katılın.


Fantastik savaşlara hazır olun. Astracraft bilim kurgu tarzı oyun yapısına sahip severek oynayacağınız bir savaş oyunu. Evreni fethetmek için katılacağınız aksiyon dolu savaşlarda güç ve taktik koleksiyonları oluşturarak düşmanı yok etmek oyundaki temel göreviniz. Sizin gibi rakiplerinizin de amacı aynı: evrenin kontrolünü ele geçirmek. Bu nedenle ordunuzun gelişimi savaştaki kaderinizi doğrudan etkiliyor. Yakın dövüşten uzak menzil ateşli silahlara kadar birçok seçenek içerisinde ordunuzun gelişimini tamamlayın ve savaşmaya başlayın.


Astracraft'ta birçok farklı görev yapısına sahip oyun modu var. Bunlar arasında rekabetçi mod, çok oyunculu savaş modu ve solo wonder sürükleyici savaşlara ev sahipliği yapıyor. Hangi modda oynarsanız oynayın, amacınızın rakipleri yok etmek olduğunu unutmayın.


Bilim kurgu tarzı mobil oyunları seviyorsanız Astracraft kesinlikle telefonunuzda olması gereken bir yapım. NetEase ekibi tarafından geliştirilen ve oyuncuların beğenisine sunulan bu oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor. Astracraft APK dosyasını Cepde üzerinden indirip kurarak evren hakimiyetindeki savaşlarda yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Astracraft ekran görüntüleri Astracraft ekran görüntüleri Astracraft ekran görüntüleri Astracraft ekran görüntüleri Astracraft ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.100.107

GeliştiriciNetEase Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi20.01.2021 - 17:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme57

Dosya boyutu 998 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10742

GÜVENLİKİndireceğiniz Astracraft APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netease.wxzcglobal

APK imzası: d143828e53acdb4411554c9775513f80855167e3

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Astracraft oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Astracraft nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Astracraft APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder