Age of Apes ikon

Age of Apes APK

v0.14.5

Age of Apes, MMO tabanlı geliştirilen başarılı bir Android strateji oyunu.


Maymunların çağı başladı. En güçlü maymun ordusuna sahip olmak sizin elinizde. Karakolunuzu kurun, ordunuzu geliştirin ve MMO savaş arenasında gerçek zamanlı olarak savaşın. Maymunların hakimiyetini hikaye olarak seçen oyunda her oyuncu bir maymun ordusu kontrol ediyor. Bu hikayede komutan olarak size düşen en büyük görev ordunuzu en güçlü hale getirmek.


Age of Apes'de toplam 6 efsanevi ordu var. Bunlardan birisini seçerek hikayeye başlıyorsunuz. Maymun çağı oyunun ana konusu olsa da teknoloji açısından oldukça gelişmiş bir kurgu sizi karşılıyor. Özellikle uzay üsleri, roket platformları ve ateşli silah türleri açısından her ordu rekabet halinde. Siz de kuracağınız ordu ile birlikte roket platformunuzu geliştirin ve en güçlü orduya sahip olmak için mücadele edin. Oyunu hem tek başınıza hem de diğer oyuncularla birlikte kuracağınız ittifaklar üzerinden oynayabilirsiniz.


Android strateji oyunu olan Age of Apes, MMO tabanlı gerçek zamanlı savaş kurgusu ile oldukça keyifli bir deneyim sunuyor. Savaş oyunlarını seviyorsanız bu yapım sizin için ideal bir seçenek olabilir. Age of Apes APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve maymun çağının hakimiyet savaşlarındaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Age of Apes oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Age of Apes nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Age of Apes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Age of Apes ekran görüntüleri Age of Apes ekran görüntüleri Age of Apes ekran görüntüleri Age of Apes ekran görüntüleri Age of Apes ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder