Rise of Empires: Ice and Fire ikon

Rise of Empires: Ice and Fire APK

v1.250.268

Rise of Empires: Ice and Fire Açıklama

Rise of Empires APK oyunu ile Orta Çağ'ın efsanevi savaşlarına katılın.


Rise of Empires: Ice and Fire gerçek zamanlı strateji savaşı kurgusuna sahip çok oyunculu bir oyundur. Büyük bir imparatorluk tarafından işgal edilmiş küçük bir kasabanın lideri olarak başlayacağınız bu oyunda diğer imparatorluklara karşı aksiyon dolu bir maceraya atılıyorsunuz. Oyundaki temel göreviniz lider olarak kendinize bir devlet kurmak. Tabi iki devletinizi ilk kurduğunuzda biraz küçük ve güçsüz olacak. Ancak devleti büyük imparatorluğa dönüştürmek sizin elinizde. Ordunuzu kurun, kaynakları toplayın, asker yetiştirin ve diğer imparatorlukları fethetmeye başlayın.


Rise of Empires'ta kendi krallığınızı kurmanız için yararlanacağınız birçok doğal kaynak var. Her kaynak farklı bir değere sahip olduğu için sahip olduğunuz kaynak çeşitliliğini artırmanız önemli. Özellikle maddi açıdan değerli olan kaynaklar krallığınızı büyütmek için çok önem taşıyor. Çünkü bina geliştirmeleri, askeri birliklerin güçleri ve krallığınızın unsurları için bu kaynaklara ihtiyacınız var.


Oyunun sevdiğimiz bir özelliği ise Orta Çağ dünyasının mistik askeri unsurları dahil her şeyi içeriyor olması. Örneğin ejder gibi hayvanları askeri güç olarak kullanarak düşman birlikleri üzerinde baskı uygulayabilirsiniz. Bunun dışında, oyun çok oyunculu olarak tasarlanmış. Yani oyundaki her imparatorluk bir gerçek oyuncu tarafından kontrol ediliyor. Bu sayede oyunun gerçekçiliği artarken stratejinin önemi artıyor.


Android savaş ve strateji oyunları arasında yer alan bu oyun kaliteli grafikleri ve fantastik tarihi kurgusu sayesinde kesinlikle oynanması gereken bir yapım durumunda. Rise of Empires APK dosyasını şimdi indirip Android cihazınıza kurun ve oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

Rise of Empires: Ice and Fire ekran görüntüleri Rise of Empires: Ice and Fire ekran görüntüleri Rise of Empires: Ice and Fire ekran görüntüleri Rise of Empires: Ice and Fire ekran görüntüleri Rise of Empires: Ice and Fire ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.250.268

GeliştiriciLong Tech Network Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi26.03.2023 - 12:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 1.75 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11346

GÜVENLİKİndireceğiniz Rise of Empires: Ice and Fire APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.im30.ROE.gp

APK imzası: 1f3603691327f50b184baea092c6c3e608d99a0d

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Rise of Empires: Ice and Fire oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Rise of Empires: Ice and Fire nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rise of Empires: Ice and Fire APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder