Airlines Manager - Tycoon 2018 ikon

Airlines Manager - Tycoon 2018 APK

v2.9.25

Airlines Manager - Tycoon 2018, simülasyon tabanlı bir havayolu yönetimi oyunudur.

 

Havacılık tarzı oyunları seviyorsanız Airlines Manager geniş oyun içeriği ile oldukça ideal bir oyun. Kendi havayolunu şirketinizi kurarak başladığınız oyunda tüm yöneticilik işleri sizden soruluyor. Oyun gerçek oyuncular arasında oynandığı için şu an milyonlarca yönetici ve havayolu şirketi var. Siz de kuracağınız havayolu şirketi ile bunlara rakip olabilir ve havayolu taşımacılığında adınızı duyurabilirsiniz.

 

Airlines Manager oyununun en sevdiğimiz yanı IATA ile resmi bağı olması. Kuracağınız havayolu şirketinin IATA kurallarına uygun olması şart olduğu için oyunun gerçekliği artıyor. Havayolu taşımacılığına meraklıysanız simülasyon tabanlı Airlines Manager sizin için ideal bir oyun. Airlines Manager Tycoon 2018 APK dosyasını şimdi indirin ve oyunu oynamaya başlayın.

Airlines Manager - Tycoon 2018 ekran görüntüleri Airlines Manager - Tycoon 2018 ekran görüntüleri Airlines Manager - Tycoon 2018 ekran görüntüleri Airlines Manager - Tycoon 2018 ekran görüntüleri Airlines Manager - Tycoon 2018 ekran görüntüleri

Yorumlar

Airlines Manager - Tycoon 2018 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Airlines Manager - Tycoon 2018 v2.9.25 için
Cox gozel oyundu