eFootball PES 2020 ikon

eFootball PES 2020 APK

v4.6.2

Popüler futbol oyunu PES, yeni sezona eFootball PES 2020 ismiyle giriş yaptı.


PES 2020 sezonunda birçok yenilik oyunseverleri bekliyor. FIFA ile birlikte en çok oynanan futbol oyunu olan PES serisi, büyük bir yenilik yaparak eSpor tarzını oyuncularla buluşturuyor. eFootball PES 2020'de bildiğimiz gibi büyük ligler ve futbol takımlarının hemen hepsi var. 2020 sezonuna ait kadrolarla güncellenen oyunda tüm takımlar gerçek oyuncular tarafından kontrol ediliyor ve herkesin amacı şampiyon olmak.


PES 2020 yeni sezonda öne çıkan en büyük özelliği eSpor, yani eFootball özelliği. Peki, eFootball nedir? eFootball, KONAMI'nın PES 2020'deki eSpor özelliğini içeren bir oyun modu. Bu oyun modunda oyuncular sadece ve sadece gerçek oyunculara karşı maçlara çıkıyor. Dünyanın her yerinden birbiriyle rakip olan oyuncuların tek amacı şampiyonluk. Bu sayede futbol maçları hem taktiksel hem de kalite olarak oldukça keyifli geçiyor.


Android PES 2020 oyununda Avrupa'daki futbol liglerinin ve takımlarının hemen hepsi var. Bunlar arasında Türk takımları ve Türk liginin de olduğunu belirtelim. Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye, Trabzon'dan Denizlispor'a kadar güncel takımlar ve kadrolarla oynayacağınız oyun yeni futbol motoru ile birlikte büyük bir heyecan sunuyor.


Android futbol oyunları arasında milyonlarca oyuncuya ulaşan PES serisi tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. PES 2020 APK dosyasını indirerek futbol heyecanına hemen ortak olun. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

eFootball PES 2020 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

eFootball PES 2020 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. eFootball PES 2020 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
eFootball PES 2020 ekran görüntüleri eFootball PES 2020 ekran görüntüleri eFootball PES 2020 ekran görüntüleri eFootball PES 2020 ekran görüntüleri eFootball PES 2020 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PES 2020 APK yeni güncellemesi ile oyundaki bazı sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

eFootball PES 2020 için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 gün önce eFootball PES 2020 v4.6.2 için
Bende yeni yuluyorum inslah iyıdir
Ziyaretçi7 ay önce eFootball PES 2020 v4.3.0 için
Para gelmedi
Ziyaretçi7 ay önce eFootball PES 2020 v4.3.0 için
İnşallah iyidir
Ziyaretçi12 ay önce eFootball PES 2020 v4.0.1 için
Dosya açılmıyor ne yapabilirim