Soccer Manager 2020 - En üst futbol yönetim oyunu ikon

Soccer Manager 2020 - En üst futbol yönetim oyunu

v1.0.7

Soccer Manager 2020 APK, Android cihazlarınızda severek oynayacağınız başarılı bir futbol menajerlik oyunudur.


Favori takımınızı seçerek başladığınız oyunda aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 30 farklı ülkeden 800'den fazla futbol takımı yer alıyor. İster popüler bir takımı isterseniz de ikinci ligdeki takımınızı seçtikten sonra kulübün yönetimine başlıyorsunuz. Görevleriniz arasında alt yapı tesisleri, kadro dizilişi, transferler, oyuncu seçimi ve taraftarların memnuniyetine kadar hemen her şey sizin görev alanınızda.


SM 2020'de hem lig sistemi hem de Avrupa Şampiyona turnuvaları var. Takımınızla birlikte her kulvarda şampiyonluğu kovalamanız şart. Tabii bunun için önce kaliteli futbolcuları transfer etmeniz gerekiyor. Transfer için ihtiyacınız olan parayı yine takımınızın başarısına bağlı olarak kazanıyorsunuz. Özellikle turnuvalar SM menajerleri için önemli bir gelir kaynağı.


3 boyutlu grafiklerle geliştirilen oyun gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Android menajerlik oyunları arasında oldukça popüler olan oyunu oynamak için Soccer Manager 2020 APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Soccer Manager 2020 - En üst futbol yönetim oyunu ekran görüntüleri Soccer Manager 2020 - En üst futbol yönetim oyunu ekran görüntüleri Soccer Manager 2020 - En üst futbol yönetim oyunu ekran görüntüleri Soccer Manager 2020 - En üst futbol yönetim oyunu ekran görüntüleri Soccer Manager 2020 - En üst futbol yönetim oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.7

GeliştiriciSoccer Manager Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi25.10.2019 - 12:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme217

Dosya boyutu 97.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9922

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder