Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri ikon

Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri

v8.10

Top Eleven 2019 oyunuyla menajerlik yeteneklerinizi sergileyin. Top Eleven 2019 APK dosyasını indirin, gerçek zamanlı milyonlarca menajer arasındaki yerinizi alın.

 

Sıfırdan ve yepyeni bir kulüp kurarak başladığınız oyunda kulübün sahasından antrenmanlarına, transferlerine ve maç taktiklerinin belirlenmesine kadar her şeyi siz kontrol ediyorsunuz. Milyonlarca gerçek menajer arasında en yeteneklisi kim? Taktiklerinizle ve kulüp yönetmedeki başarınızla yeteneklerinizi konuşturun ve hem Mourinho'ya hem de gerçek milyonlarca oyuncuya karşı mücadele edin.

 

Top Eleven 2019'da takımınızı kendiniz kuruyorsunuz ancak, arma ve forma renklerini La Liga, Bundesliga ve Premier Lig'lerinde mücadele eden gerçek takımlar arasından seçebiliyorsunuz. Oyunda resmi FIFPRO lisansı olmasa bile gerçek takım logolarının olması heyecanı ve mücadeleyi arttıran özellikler arasında. Ayrıca FIFA'nın resmi UEFA ve Şampiyonlar Ligi maçları Top Eleven'da var. Takımınızla birlikte tüm ligleri kazanarak rekorları alt üst etmeniz mümkün.

 

Top Eleven serisi Android'in en iyi menajerlik oyunları arasında yer alıyor ve bu başarısını oyun kurgusundaki akıcılığa borçlı. Başarıyla sıralanmış takım yönetme aşamaları oyunculara oldukça heyecanlı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Android futbol menajeri oyunları arasında öne çıkan Top Eleven 2019'u oynamak için Top Eleven 2019 APK dosyasını ücretsiz indirin ve kurun. İyi eğlenceler.

Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Top eleven 2019 son sürüm ile birlikte Rio'nun Kralı için destek eklenmiş. Lider olmak ve daha büyük ödüller kazanmak için etkinliğe katılarak diğer menajerlere meydan okuyun.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.10

GeliştiriciNordeus

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi27.01.2019 - 12:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme674

Dosya boyutu 92.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9293

Güvenlik seçicileri
Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder