Rules of Survival alternatifi en iyi 5 oyun

Android için geliştirilen en iyi hayatta kalma oyunları arasında yer alan Rules of Survival alternatifi oyunları listeledik.

Rules of Survival alternatifi en iyi 5 oyun
4 yıl önce 23 kişi faydalı buldu 3630 kere okundu

Hayatta kalma tarzının yaratıcısı olan PUBG, Android ekosistemine biraz geç uyarlanınca boşluğu Rules of Survival doldurmuştu. Başarılı oyun kurgusu, yüksek kaliteli grafikleri ve kolay kontrolleri Rules of Survival'ı kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmasını sağlamış durumda. Aslında PUBG'nin Android için yayınlanması üzerine kullanıcı sayıında biraz düşüş yaşadı, ancak oyun tarzı hâlâ canlılığını koruyor. Aşağıdaki listeden daha farklı oyun ve grafik yapısına sahip olan Rules of Survival alternatifi en iyi 5 oyunu derledik. Farklı oyun deneyimi yaşamak için istediğinizi indirip oynayabilirsiniz.

PUBG MOBILE

PUBG MOBILE

Aksiyon
Listenin ilk sırasında tabii ki PUBG var. Hem sektörü ortaya çıkarması hem de oyun tarzıyla hayatta kalma tarzını sevenlerin ilk tercihi durumunda.
FortCraft

FortCraft

Aksiyon
FortCraft, bilgisayarda Fortnite oyununun Android uyarlaması olarak oyunculara sunulmuştu. Resmi düzenleme olmasa da TPS oyun tarzı ve fantastik karakter kurgusuyla öne çıkıyor.
Survivor Royale

Survivor Royale

Savaş ve strateji
Rules of Survival gibi Netease Games tarafından geliştirilen Survivor Royale hayatta kalma oyunlarından beklenilen tüm özelliklere sahip. Harita seçenekleri diğer oyunlara göre biraz geride kalsa da farklı savaş arenası isteyen kullanıcılar için iyi bir alternatif.
Garena Free Fire - Illuminate
Free Fire diğer oyunlardan zaman sınırlaması ile ayrılıyor. 50 oyuncu ile başlayan hayatta kalma mücadelesi 10 dakika içerisinde tamamlanmak zorunda, eğer oyunculardan tek başına kalan olmazsa bu süre içerisinde en çok sayı alan oyunu kazanmış sayılıyor.
Hopeless Land: Fight for Survival
Hopeless Land: Fight for Survival oyununu öne çıkaran temel özelliği oyuncuların hem yerden, hem de havadan savaşabiliyor olması. Savaş alanındaki bir helikopter, havaalanına terkedilmiş bir uçak veya teleferik üzerinden yerdeki oyuncularla savaşmak oyunculara büyük bir avantaj sağlıyor.
Bu liste sizce nasıldı? İyi Kötü, geliştirilebilir