2019'un en iyi Android oyunları

2019'un en iyi Android oyunları açıklandı. Aksiyon'dan spora kadar oldukça geniş bir oyun yelpazesi bu yıl en iyiler arasına girmeyi başardı.
2019'un en iyi Android oyunları
5 yıl önce 7 kişi faydalı buldu 2307 kere okundu

2019'un en iyi Android oyunları açıklandı. Aksiyon'dan spora kadar oldukça geniş bir oyun yelpazesi bu yıl en iyiler arasına girmeyi başardı. Aşağıda Google tarafından halk oylaması ile seçilen tüm 2019'un en iyi Android oyunları editörlerimiz tarafından listeledindi. Bu oyunları ister Google Play'den, isterseniz Cepde üzerinden ücretsiz bir şekilde her zaman indirebilirsiniz.

Call of Duty Mobile 6. Sezon

Kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşan CoD Mobile batlle royale tarzında aksiyon dolu savaşları konu alıyor. 2019 yılında en iyi çıkış yapan oyun olan Call of Duty Mobile, bu başarısını en iyi oyun olarak tescillemiş durumda.

Brawl Stars
Aksiyon
3.3

Supercell ekibinin geliştirdiği Brawl Stars Android oyunları arasında en rekabetçi oyunlar arasında birinci olmayı başardı. Gerçek zamanlı savaşların yapıldığı bu başarılı oyunda aynı anda binlerce savaş gerçekleşiyor.

Stardew Valley
Rol yapma
3.7

Bilgisayarlardan sonra Android ekosistemine de giriş yapan Stardew Valley, eğlenceli ve piksel yapısına sahip bir çiftlik oyunu olarak piyasaya çıkmıştı. RPG tarzını başarıyla kurgulayan Stardew Valley 2019 yılının en iyi Android oyunları arasında yer almayı başardı.

Rumble Stars Futbol

Kötü karakterlere karşı okçu karakteri ile mücadele ettiğiniz Archero, eğlenceli ve akıcı oyun kurgusu sayesinde bu senenin en iyileri arasında girmeyi başardı. Farklı tarza sahip Anroid oyunu arıyorsanız, Archero kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.

Archero
Aksiyon
5

Archero oyunu ile okçu kahramanların hikayesine katılın.Kötü güçlere karşı mücadele edeceğiniz oyunda, okçu bir kahramanı kontrol ediyor, onunla berab

Mario Kart Tour
Aksiyon
3.2

Mario Kart Tour oyunu ile Super Mario ve arkadaşları dünya turuna çıkıyor.Klasik Super Mario serisinden sonra Mario Kart Tour oyunu ile Mario serisi g

Tacticool - 5’e 5 kapışma

Tacticool oyunu ile aksiyon dolu takım savaşlarına katılın. Gerçek fiziksel öğelere, imha edilebilir ortama ve hızlı savaşlara sahip bu çarpıcı 5’e 5

Bu liste sizce nasıldı? İyi Kötü, geliştirilebilir