Android’de selfie için kullanabileceğiniz en iyi 5 uygulama

Android telefonlar için geliştirilen en iyi 5 selfie uygulamasını sizin için listeledik. Bu uygulamaları kullanarak birbirinden güzel ve etkili selfie çekimi yapabilirsiniz.
Android’de selfie için kullanabileceğiniz en iyi 5 uygulama
4 yıl önce 16 kişi faydalı buldu 1697 kere okundu
Instagram, Snapchat gibi uygulamaların yarattığı fotoğraf akımının bir sonucu olan selfie (özçekim) kültürü çeşitli çubuklarla, modlarla ve davranışlarla geliştirilirken son olarak uygulamalarla sağlanan selfie özellikleri fotoğraflarımıza anlam kattı. Sosyal kültürün yükselen trend hareketlerinden selfie, yüksek megapikselin yanı sıra yazılımsal tarafta en optimize çözümü sağlayacak uygulamaya da ihtiyaç duyuyor. Sizin için hazırladığımız en iyi selfie uygulamalarına göz atın ve harika fotoğraflar yaratın.
Candy Camera
Fotoğraf ve Video
4

30’dan fazla duygu belirtisini gösteren efekte sahip Candy Camera, 3.5 Milyonu aşkın cihazda yüklü durumda. Sadece fotoğraflarınız üzerine efeketler uygulamakla kalmayan bu uygulama, videolu görüşme özelliğiyle de efektleri canlı olarak sohbetlerinizde gösterebilme imkanı sunar. Fotoğraflarınızı SD kart üzerinde hem düzenleyebilme hem de kaydedebildiğiniz Candy Camera, birbirinden özgün yüz makyajına, çizgisine ve emojisine sahip arşivi de ücretsiz olarak sunuyor.

Sweet Selfie - Güzellik Filtre Kamerası

300 milyon aşkın indirmeye sahip Sweet Selfie, içerisinde barındırdığı otomatik optimize moduyla gerçek bir makyaj uygulaması. 1000’den fazla komikli yüz filtresiyle eğlenip, birbirinden farklı yüz, diş, cilt iyileştirmeleriyle pürüzsüz bir yüze sahip olabilirsiniz. Kolaj oluşturma, bulanıklaştırma, yüzlerce filtre ve emoji gibi özellikleriyle Sweet Selfie fotoğraf tutkunları için oldukça ideal.

Perfect365 Makeup Photo Editor
Fotoğraf ve Video
5

Çoğunlukla kadın kullanıcıların tercih ettiği Perfect365, bir kadın kuaföründe yapabileceğiniz tüm makyaj çalışmalarını barındıran efekt ve araçları içerisinde barındırıyor. 100 milyondan fazla kullanıcının kullandığı Perfect 365, 200’den fazla stile, limitsiz renk paletine, günlük makyaj öneri kartlarına sahip.

Bestie – Camera360'dan Selfie
Fotoğraf ve Video
5

100’den fazla filtreyi barındıran Bestie, pürüzsüz ve beyaz ciltli fotoğrafların garantisini verir. İster fotoğraf ister video için gerçek zamanlı filtrelerle; makyaj ve süslerle yapacağınız animasyonlarla benzersiz fotoğraflar yaratın.

B612 - En içten selfieler
Fotoğraf ve Video
4.6

Selfie with the heart sloganıyla yola çıkan B612 tüm ihtişamıyla özçekim uygulamaları arasından parlıyor. 53 adet filtresinin ve 1500’ün üzerinde sticker(çıkarma)’nın yanı sıra blur effect, color effect gibi araçlarıyla da fotoğraflarınızı tuval gibi kullanabilme özgürlüğü sağlıyor. Fotoğraf galerinize vereceğiniz erişim izniyle de fotoğraflarınız ve zamanları arasında eşsiz kolajlarla sizlere nostaljik anlar yaratabilme yeteneğinde olan B612 gerçek bir övgüyü hak ediyor.

Bu liste sizce nasıldı? İyi Kötü, geliştirilebilir